Мы производим заборы для ограждения базовых станций оператора мобильной связи Life  ТОВ "Астелит", вся продукция оцинкована и  выполнена в соответствии последними техническими требованиями.

    При строительстве базовых станций мобильной связи чаще всего каждая сотовая сеть предъявляет свои требования. Поэтому выбирая ограждение, не забудьте согласовать его с руководством компании. Металлическое ограждения считается самым надежным, ведь оно не только охраняет частную собственность, но и прослужит долгие годы. Лучше всего совершать закуп продукции от производителя, ведь это не только экономит средства, но и гарантирует соблюдение всех правил и допусков. Не упустите возможности приобрести изделия из качественного металла под заказ. Любые сварные секции ограждений для ограждения базовых станций мобильной связи. Мы производим заборы для ограждения базовых станций оператора мобильной связи Life  ТОВ "Астелит".

ВИКОНАННЯ ДРОТЯНОЇ ОГОРОЖІ (технические требования)

 

    З метою забезпечення безпеки опор, споруджених на відкритих ділянках, площадка  оточується дротяною огорожею.  Заземлення огорожі та хвіртки має бути зроблено відповідно до правил відображених у Частині 2 Вимог до виконання будівельних робіт зі встановлення залізобетонної опори з металевою надставкою 2010. Ґрунт, на якому повинна встановлюватися огорожа, при потребі виймається за допомогою будівельного устаткування. Огорожа зі зварених панелей кріпиться на 3,1 м стовпчики, які заглиблюються та бетонуються з армуванням у котлован із розмірами 0,5х0,5 м та глибиною 0,6 м при стандартному ґрунті. Фундамент стовпчиків повинен забезпечувати стійкість огорожі. При необхідності, розміри фундаментів та стовпчиків огорожі мають бути збільшені. Не допускається нахил огорожі. Застосовується тільки гарячеоцинкований матеріал. Використовуються стовпчики зі сталевого профілю швелерного типу розміром 60x60х2,5 мм, та довжиною H = 3,1 м. Висота стовпчиків над рівнем землі становить 2,0 м прямої ділянки із швелеру розміром 60x60х2,5 мм і 50 см ділянки, загнутої під кутом 45° їз швелеру 40x40х2,5 привареного в стик. На загнутій частині стовпчиків розміщуються 3 ряди гарячецинкованого колючого дроту. Відстань між стовпчиками має дорівнювати 2 метрам. Використовується сітка звареної панелі товщиною 5 мм і розміром чарунок 50x150/75 мм. На верхніх частинах швелерних профілів встановлюються пластмасові заглушки. На прямих ділянках стовпчиків зварені панелі огорожі приєднуються хомутами. Для обслуговування використовуються ворота шириною 2,00 метра, які складаються з двох хвірток 1,00х2,00 м.  Стовпчики для воріт використовуються такіж як і для огорожі, розмір пройми для воріт повинен становити 2,00 м. Ворота виготовляються з профілю розміром 50 x 50 x 2,5 мм та з сітки звареної панелі товщиною 5 мм і розміром чарунок 50x150/75 мм.  До кожної стулки воріт кріпляться два комплекти петель. Також необхідно передбачити захист від знімання воріт з петель. Одна із стулок воріт в нижній частині обладнується штирьовим фіксатором, а в грун навпроти вмонтовується металева труба так, щоб була змога зафіксувати цю стулку. Ворота обладнуються навісним замком Mul-t-lock G47/50 із кожухом з листового металу для захисту від дощу. Таким чином у цьому пункті описана стандартна конструкція огорожі. У разі застосування конструкцій відмінних від стандартної, вона повинна мати аналогічні характеристики. Застосування огорожі, конструкція яких відмінна від стандартної, необхідно  погоджувати із замовником.

Информация для заказа:

Для приобретения продукции высылайте заявки через форму обратной связи. После рассмотрения мы сообщим стоимость, сроки поставки, и условия оплаты.